Projekty InCharacter

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Projekty InCharacter - inaczej Projekty wspierające rozgrywkę w Los Santos. Świetne miejsce do gry - jest to dodatkowa opcja zrzeszania osób, które mają wspólnie obrany cel i pomysł na kreowanie wirtualnej rozgrywki. Projekty InCharacter różnią się od organizacji prywatnych (przedsiębiorstw), jak i organizacji przestępczych. Nie są one nastawiane na pozyskiwanie przychodów, czy zysków. Dzięki podjęciu się założenia Projektu InCharacter, gracz otrzymuje możliwość zrzeszania innych graczy, tworząc swoją własną społeczność. Przy tworzeniu Projektów InCharacter gracz wykazuje się kreatywnością.

Przykładami założonych Projektów InCharacter mogą być:

  • Los Santos Catholic Church; parafia rzymskokatolicka zlokalizowana na Jefferson, kościół został wybudowany w 1989 roku z inicjatywy mieszkańców dzielnicy. Od 2017 proboszczem parafii ks. Harry Rodham, który wcześniej był duszpasterzem w Fort Carson.
  • Major League Baseball, Los Santos Corkers; profesjonalna drużyna baseballowa, występująca w zachodniej dywizji ligi narodowej. MLB. Siedziba drużyny mieści się w Los Santos w stanie San Andreas. Drużyna do tej pory była na tyle słaba, że nie stanęła w żadnym podium mistrzostw od 2007 roku. Ostatni mecz Corkersów zakończył się wynikiem przegranym (1-4) z gigantami San Francisco.
  • Los Santos Dribblers; to amerykański klub koszykarski, który swoją siedzibę ma w Los Santos, w stanie San Andreas. Występuje w Dywizji Pacyficznej, Konferencji Zachodniej w National Basketball Association czyli NBA. Swoje domowe spotkania Dribblers rozgrywają na ich stadionie - Bank of Los Santos Arena. Klub został założony w 1964 roku, 5 maja. Z początku drużyna nosiła nazwę Oakland Dribblers, lecz w roku 1973 zespół przeniósł się do Los Santos, gdzie przyjął miano Los Santos Dribblers.


Więcej informacji – [1] Projekty InCharacter - jak rozpocząć z swoją własną przygodę?

Coś więcej na temat Projektów InCharacter - oficjalne wątki

1. Misje fabularne

Gracz musi skontaktować się z wyznaczoną postacią, która gra kluczową rolę dla danej misji. Dokonując interakcji z quest-giverem, gracz otrzymuje informacje, które są niezbędne do rozpoczęcia misji. W przypadku przekazania dalej tych informacji, możliwość wykonania questa będzie miała tylko osoba, która za niego zapłaciła.

Jeżeli Twoja postać posiada już informacje, czas zaczynać zabawę. Wszystkie misje fabularne są różne i posiadają swój własny, nieliniowy przebieg.

Misje będą zróżnicowane, tak samo jak wysokość wynagrodzenia oraz poziom ryzyka. Wszystko to działała wprost proporcjonalnie. Poziom ryzyka, oznacza, że jego wysokość będzie w sporym stopniu zależała od graczy. Gracz podejmujący się misji fabularnej powinien odgrywać przygotowania do takiej misji, obserwacje, dzięki którym ma możliwość uzyskania więcej informacji, czy jest w stanie zaplanować sposób działania. Co za tym idzie zminimalizować szanse niepowodzenia.


Więcej informacji – [2] Misje fabularne, krok po kroku jak rozpocząć przygodę z quest-giverem.

_______________________________________