Prace dorywcze

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Na naszym serwerze skrypt umożliwia prace dorywcze, dzięki którym w wolnym czasie można dorobić sobie kilkadziesiąt czy kilkaset dolarów. Poniżej znajduje się każda z dostępnych prac dorywczych z jej dokładniejszym opisem:

Kurier

Ta praca dorywcza polega na odebraniu paczki z magazynu i dostarczeniu ją w odpowiednie miejsce. Gdy już wybrałeś pracę dorywczą, wpisz /paczka a na mapie pojawi Ci się marker, który wskażę Ci miejsce magazynu z którego masz odebrać paczkę. Gdy tam podjedziesz, wpisz kolejny raz /paczka w wyznaczonym miejscu. Wyskoczy Ci lista dostępnych na ten moment paczek, gdy wybierzesz jedną z nich marker na minimapie wskażę Ci miejsce docelowe do którego paczkę masz dowieść. Gdy już dojedziesz do tego miejsca, stań w/przy pickupie i ponownie wpisz /paczka, po tym zostaniesz wynagrodzony i będziesz mógł ponowić kurs.

Rybak

Praca rybaka jak sama nazwa wskazuje polega na łowieniu ryb, które następnie możesz sprzedać za określoną cenę, bądź po prostu sobie je zjeść. Pamiętaj, że jeżeli wybierasz tąpracę dorywczą, do łowienia ryb będzie potrzebna Ci wędka, którą możesz kupić w jednym ze sklepów całodobowych. Pamiętaj także o tym, że wędki możesz użyć tylko w miejscach łowieckich.

Sprzątacz ulic

Wybierając tą pracę decydujesz się za sprzątanie ulic Los Santos za pomocą pojazdu jakim jest Sweeper. Baza tej pracy dorywczej znajduje się w miejscu starego urzędu, na przeciw All Saints General Hospital na Market. Wsiadając do Sweepera przydzielana jest Ci trasa, która wyznaczona jest markerami na drodze które pokazują w którą stronę masz jechać, skręcić. Po pokonaniu trasy przydzielona zostanie Ci gotówka.


Jeżeli masz problem w grze z jakąś pracą dorywczą a nikogo z administratorów nie ma na służbie, skorzystaj z komendy /pomoc.