Praca

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Na naszym serwerze skrypt umożliwia prace dorywcze, dzięki którym w wolnym czasie można dorobić sobie kilkadziesiąt czy kilkaset dolarów. Poniżej znajduje się każda z dostępnych prac dorywczych z jej dokładniejszym opisem:

  • Kurier: praca dorywcza polega na odebraniu paczki z magazynu i dostarczeniu ją w odpowiednie miejsce. Gdy już wybrałeś pracę dorywczą, wpisz /paczka a na mapie pojawi Ci się marker, który wskażę Ci miejsce magazynu z którego masz odebrać paczkę. Gdy tam podjedziesz, wpisz kolejny raz /paczka w wyznaczonym miejscu. Wyskoczy Ci lista dostępnych na ten moment paczek, gdy wybierzesz jedną z nich marker na minimapie wskażę Ci miejsce docelowe do którego paczkę masz dowieść. Gdy już dojedziesz do tego miejsca, stań w/przy pickupie i ponownie wpisz /paczka, po tym zostaniesz wynagrodzony i będziesz mógł ponowić kurs.
  • Sprzątacz: wybierając drugą pracę decydujesz się na sprzątanie ulic Los Santos za pomocą pojazdu jakim jest Sweeper. Baza tej pracy dorywczej znajduje się w miejscu starego urzędu, na przeciw All Saints General Hospital na Market. Wsiadając do Sweepera przydzielana jest Ci trasa, która wyznaczona jest markerami na drodze które pokazują w którą stronę masz jechać, skręcić. Po pokonaniu trasy przydzielona zostanie Ci gotówka.

Gdzie należy podjąć pracę?

Pracę podejmujemy w urzędzie przy Pershinq Square wchodząc w pickup informacyjny.

Praca1.png

Kurier

Praca kuriera wymaga od nas własnego auta. Za pomocą komendy /paczka dostajemy informacje na mapie gdzie jest odbiór. Udając się na miejsce, wjeżdżamy w czerwony marker. Następnie ponownie używamy komendy /paczka, wybierając docelową firmę, do której dostarczymy produkty. System wyznaczy nam drogę, aby jak najszybciej dotrzeć do naszego klienta. Po dotarciu we wskazaną lokalizację, jeszcze raz stosujemy: /paczka. Pieniądze za wykonany kurs zostaną automatycznie dodane do naszego portfela.

Praca3.png


Sprzątacz ulic

Kolejną pracą jaką skrypt oferuje to sprzątacz ulic. Praca polega na poruszaniu się sweeperem za wyznaczonymi czerwonymi markerami. Trasy są stosunkowo krótkie. Jest to szybki sposób na pozyskanie gotówki, w bardzo szybkim tempie. W przeciwieństwie do pracy kuriera gra tutaj opiera się na jeździe po ulicach miasta Los Santos, a nie na terenach pozamiejskich.

Praca5.png