Organizacje przestępcze:Freelancer

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Freelancer - in. wolny strzelec osoba wcielająca się w daną postać prowadzi jednoosobową organizację przestępczą. Na dzień dzisiejszy, na serwerze wprowadzone są ograniczenia do kreowania postaci na wolnego strzelca: maksymalnie osiem osób. Aplikować można zarówno postacią nową, jak i te, które z jakichś przyczyn opuściły organizację przestępczą i chcą kontynuować rozgrywkę danym charakterem jako wolny strzelec.


Jak powinna wyglądać aplikacja postaci chcącej wcielić się w wolnego strzelca?

Administracja stawia nacisk na oryginalność stworzonego charakteru i pomysł na prowadzenie go. Aplikacja zawierać powinna istotne dla charakterystyki i opisu postaci.

Celujemy w postaci ciekawe, fajnie spersonalizowane, z konkretnym i oryginalnym pomysłem na grę. Jeżeli twoja postać ma przestępczy background, to nadal nie gwarantuje jej to szansy otrzymania statusu. Nie akceptujemy czarnuchów z getta, którzy mają zamiar handlować bronią, prochami czy czymkolwiek innym. Takich postaci jest na pęczki. Status otrzymają osoby z naprawdę ciekawym pomysłem na siebie i na grę. Chcemy, by status freelancera był czymś elitarnym.

Więcej informacji – [1] Freelancer - w jaki sposób aplikować?

_______________________________________