MNarkotykowe

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

System narkotyków - system ten bazuje na zasadzie czasowych ulepszeń, które dają o sobie znać w późniejszej części gry, kiedy uzależnienie będzie zmuszało gracza do zażycia kolejnych dawek [narkotyku]. Do takich ulepszeń należy między innymi czasowo zwiększona siła, kondycja czy też zdrowie, które pomogą Ci w walce. Psychodeliki pomogą Ci utrzymać stan zaspokojenia, tym samym zwiększając uzależnienie w minimalnym stopniu. Poniżej przedstawiona zostaje tabela z poszczególnymi informacjami na temat skutków zażywania danego narkotyku.

Poziomy Magazynów Narkotykowych

Na serwerze obowiązuje pięć poziomów magazynów [narkotykowych]. Zwiększony poziom oznacza większe możliwości w dystrybucji narkotyków; poczynając od rodzajów [narkotyków], kończąc zwiększonej ilości ich wytwarzania.

Krok po kroku, czyli co jest nam potrzebne

Zakup i wybuduj interior laboratorium/miejsca produkcji. Nie może być to dom ani mieszkanie. Małe laboratorium może znajdować się w przyczepie, garażu, szopie, magazynie itp. Interior powinien być zlokalizowany na obrzeżach lub poza miastami.

  • Napisz ticket (lub napisz do [opiekuna organizacji przestępczych]), przedstaw w nim miejsce, zdjęcie lokalizacji (z mapą) i grupę, pod jaką ma być podpisany magazyn. Interior musi być odpowiednio umeblowany, tj. musi wyglądać na laboratorium/magazyn narkotykowy.
  • Każdy zaczyna od magazynu z pierwszym poziomem. Organizacje przestępcze będące w procesach mogą po czasie rozwinąć swój magazyn do drugiego i trzeciego poziomu. Dwa pozostałe poziomy dostępne są dla organizacji oficjalnych.
  • Opłata początkowa wynosi $50.000. Rozbudowywanie magazynu wiąże się z dalszymi opłatami (każde dodatkowe $40.000) i wymaga rozbudowy lub zamiany interioru na większy.

Warunki, które trzeba spełnić

  • organizacja musi być aktywna dłużej niż 1 miesiąc
  • interior musi być podpisany pod grupę przestępczą i odpowiednio przygotowany (pkt.2)
  • limit magazynów na [organizację] wynosi: 2