FruitPad

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Na serwerze funkcjonuje skrypt odwzorowujący działanie tableta. Dzięki niemu możemy zarządzać swoim majątkiem w banku, zarządzać domem i pojazdem na odległość, słuchać muzyki, sprawdzić mapę miasta, a także korzystać z internetowej giełdy.

Interaktywny Dom

Firmy ochroniarskie dostały możliwość zakładania zamków elektronicznych w dowolnych drzwiach. Dzięki temu, posiadacze LSPodów mogą kontrolować te zamki zdalnie z dowolnego miejsca na mapie. Zastosowanie takiego rozwiązania to na przykład otwieranie domów na dzielnicy dla kolegów podczas Twojej nieobecności.

Interaktywny Pojazd

Zasada działa jest taka sama jak w przypadku interaktywnego domu z tą różnicą, że do działania potrzebny jest alarm w samochodzie.

Muzyka

Aplikacja to pozwala na odtwarzanie jednej z 20 różnych stacji radiowych różnego gatunku. Muzykę można również wyłączyć. Ucieszy Was zapewne regulacja głośności ;) Dzięki temu swojego tableta możecie używać zamiast odtwarzacza płyt bez konieczności noszenia discmana oraz samych płyt przy sobie.

Bank

Ten program daje Wam wgląd do stanu swojego konta a także wszystkich kont grupowych. Możliwe jest też dokonanie przelewu prosto z naszego tableta, bez konieczności szukania banku czy też bankomatu.

Mapa

Prosta mapa pokazująca Los Santos i okolice.

Giełda

Dostęp do giełdy w LSPadzie umożliwia nam zamieszczanie różnego typu ofert - sprzedaży, kupna, wynajmu czy też dotyczących rynku pracy.

Inne

  • Zmiana tapety dostępna w menu ustawień.
  • Możliwość ustawienia 4-cyfrowego hasła dla tableta.
  • Ogłoszenia grup na pulpicie.
  • Pogoda na pulpicie.