Elementy używalne

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Bankomat

Bankomaty rozstawione są po całym mieście Los Santos. Można z niego skorzystać wykorzystując odpowiednią komendę, za pomocą której możemy wypłacić daną ilość gotówki. Następna możliwość po wypłaceniu gotówki jest możliwa dopiero po piętnastu minutach od poprzedniego pobrania gotówki. Komenda która służy do skorzystania z nich to /bankomat, po zastosowaniu tej komendy wyskakuje nam okienko, w którym wpisujemy jaką sumę pieniędzy chcemy w danym momencie wypłacić.

Kompresor

Dzięki niemu możemy napompować naszą oponę w pojeździe gdy ulegnie przebiciu. Znajdziecie go w każdym warsztacie funkcjonującym w Los Santos oraz na stacji benzynowej Idlewood. Skryptowy czas tej usługi trwa 60 sekund. Za pomocą następujących komend będziesz mógł stojąc odpowiednio przy kompresorze swoim pojazdem napompować swoje opony: /kompresor, /pompa, /pompka.

Budka telefoniczna

Budki telefoniczne znajdziesz praktycznie w każdej części miasta. Jeżeli w najbliższym pobliżu budki znajduje się tekst 3d z jej numerem, to znaczy, że można z niej dzwonić. Jeżeli zadzwonisz na dany numer budki telefoniczej, to osoby będące w jej okolicy usłyszą klasyczny dźwięk dzwoniącego telefonu. Za pomocą komendy /budka skrypt poprowadzi nas dalej tak samo jak przy normalnym telefonie komórkowym. (Z samą możliwością dzwonienia.)

Dystrybutor paliwowy

Stacje paliwowe z oskryptowanymi dystrybutorami znajdują się na Idlewood, Muhholand i stacji Suburban poza miastem na wylocie do San Fierro. Skorzystać z ich można za pomocą komendy /tankuj. Po jej użyciu wyskoczy nam reszta rzeczy do uzupełnienia w której skład wchodzi kolejno: Rodzaj paliwa, Ilość paliwa, Rodzaje paliwa 0 -benzyna, 1 - gaz, 2 - ropa, 3 nafta lotnicza. Jeżeli nie wiesz na jakim rodzaju jeździ twój pojazd, wpisz wewnątrz pojazdu /v info i uzyskasz potrzebujące informacje po wyskoczeniu okienka.