Branża rozrywkowa:Ordery

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Los Santos CC/005/01/17 z dn. 19 lutego 2017 roku powstaje Instytut Pamięci miasta Los Santos, który ma na celu opublikowanie listy odznaczonych obywateli do wglądu dla społeczności.

Honorowy Order Zasługi

Hoh.jpg

Honorowy Order Zasługi - cywilne odznaczenie w formie medalu o złotych barwach, przeplecionych krwistymi paskami oraz niebieskimi białymi gwiazdami, nadawane osobom, które dzięki dobremu sercu oraz szlachetności ducha przyczynili się do znacznych (lepszych) zmian politycznych, gospodarczych, jak i dzięki działalności dla lokalnego społeczeństwa.


  • Odznaczeni:

Miguel Palama Jr – Zawodnik znakomitej drużyny sportowej, wzór do naśladowania, autorytet. Dzięki swojej działalności pro-społecznej motywuje młodych ludzi do rozpoczęcia kariery sportowej. Odznaczony za ingerencję w rozwój Los Santos pod względem kulturowym oraz rozrywkowym.

Robert Karamolla – Przedstawiciel radiostacji i lokalnej gazety BounceFM. Codziennie opracowuje artykuły, dostarczając najświeższe informacje z lokalnego życia dla mieszkańców miasta. Odznaczony za ingerencję w rozwój Los Santos pod względem kulturowym.

Hye Ki – Odznaczona za ingerencję w rozwój Los Santos pod względem kulturowym oraz rozrywkowym. Promowanie miasta Los Santos, jak i przedsiębiorstw, dzięki czemu przyczynia się do prężnego rozwijania działalności gospodarczych.

Veronica Stiles – Reżyser, odznaczona za ingerencję w rozwój Los Santos pod względem kulturowym oraz rozrywkowym. Promowanie miasta Los Santos pod względem kulturowym.

Veljko Strakosha – Przewodniczący Rady Miasta, prezes fundacji charytatywnej. Dzięki swojej codziennej służbie w instytucji pożytku publicznego działa na rzecz lokalnego społeczeństwa. Wzór do naśladowania. Fundacja charytatywna wspiera osoby ubogie, będące w trudnych sytuacjach życiowych. Odznaczony za rozwój miasta Los Santos pod względem kulturowym oraz społecznym.

Jessica Gordon – Generalna Inspektor, kierownik wydziału audytu przedsiębiorstw, radna miasta Los Santos. Dzięki jej działalności miasto Los Santos posiada aktywnie, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa. Inicjator Uchwał o pro-społecznym znaczeniu. Odznaczona za rozwój miasta Los Santos pod względem kulturowym oraz społecznym.

Rockmond Davis - Przedsiębiorca; odznaczony za ingerencję w rozwój Los Santos pod względem kulturowym oraz rozrywkowym.

Jimmy Wilcox - odznaczony za ingerencję w rozwój Los Santos pod względem kulturowym oraz rozrywkowym.

Franics Freeman i Dwayne Freeman - Przedsiębiorca; Dzięki funkcjonowaniu BLACK CUSTOM zapewnili dziesiątki miejsc pracy dla bezrobotnych mieszkańców. Angażowanie się w imprezy masowe, ich tworzenie. Odznaczeni za ingerencję w rozwój Los Santos pod względem kulturowym oraz rozrywkowym.

Honorowy Order Narodu

Dwaa.jpg

Honorowy Order Narodu (HOH) - cywilne odznaczenie w formie medalu o srebrnych barwach z diamentowymi wypustami symbolizującymi odwagę, męstwo oraz patriotyzm, wynikające z dokonanych czynów na rzecz władzy i narodu. Przyznawane jest za "czyny wybitnej odwagi w okolicznościach najwyższego zagrożenia". Odznaczenie może być przyznane pośmiertnie. Nadawane jest przez Burmistrza miasta Los Santos.


  • Odznaczeni:

Peter Hound – sierżant lokalnego departamentu policji, doświadczony, wieloletni funkcjonariusz służb porządkowych. Za ingerencję w rozwój Los Santos i ciągłą poprawę bezpieczeństwa. Codzienną służbą w Police Department przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa.

Troy Shaford - znakomity funkcjonariusz, który poświęcił życie na służbie by chronić i służyć mieszkańcom Los Santos. Odznaczony pośmiertnie, za poprawę bezpieczeństwa w mieście Los Santos i dążenie do zwalczania zorganizowanych grup przestępczych.

Medal Szlachetności stanu San Andreas

3.jpg

Medal Szlachetności stanu San Andreas - najwyższe odznaczenie cywilne, w formie złotej gwiazdy, wykonanej w całości z złota ozdobione srebrnym orłem oraz diamentami, tym samym przykuwając uwagę do znaczenia oraz wartości ów przedmiotu, które nadawane jest za szczególne osiągnięcia na rzecz narodu lub władzy. Odznaczenie może być przyznane pośmiertnie. Wręczane przez Gubernatora stanu San Andreas na wniosek Burmistrza miasta Los Santos oraz Rady Miasta.

  • Odznaczeni: