Branża rozrywkowa:Celebryci

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Celebryta - termin odnoszący się do osoby często występującej w środkach masowego przekazu i wzbudzającej ich zainteresowanie, bez względu na pełniony przez nią zawód (choć najczęściej są to aktorzy, piosenkarze, uczestnicy reality show, sportowcy czy dziennikarze). Celebryci odgrywają ważną rolę w wirtualnej rozgrywce. Ze względu na możliwość szerokiego oddziaływania społecznego celebryci wykorzystywani są w działaniach reklamowych. Więcej informacji na temat: [Branża rozrywkowa].


Noah Mils

Noah Mils to znana osobowość w mieście, raper, producent i biznesmen w jednym. Najlepiej znany pod pseudonimem FAEVVY, lecz to się ostatnio zmieniło na poczet przemiany w double v. Artysta jest najbardziej znany ze swojego albumu Open Season który ustatkował go na całe życie, zgarnął on wtedy jedną z największych not kiedykolwiek wydanych nt. albumu (#3 Hot 100 Billboard) oraz zaliczył się do listy najlepiej sprzedających się albumów na terenie Stanów Zjednoczonych (#1).

Pod koniec roku 2015, FAEVVY zgarnął cztery nominacje na gali Los Santos Night Awards 2015.

Dyskografia:

 • SOUTH SIDE SLAM (17.09.2015)
 • OPEN SEASON (31.10.2015)
 • Ad Rem (2016)
 • Narcoastronaut (TBE)

Single:

 • NOT THE ONE
 • STOP
 • SUICIDAL THOUGHTS IN THE BACK OF THE CADILLAC
 • HUSH DAT A$;RIP BIG CAPONE;MAC-A-FRAMA-LAMA 1 YEAR ANNIVERSARY
 • ANSELMO
 • B.O.N. FREESTYLE
 • LONELY REMIX
 • CRYSTAL PALACE

Dwayne Freeman

Dwayne Freeman to biznesmen posiadający sporą część udziałów w BLACK CUSTOM i delikatną część w BC SPEED LEAGUE, rozpoznawalny głównie w środowisku motoryzacyjnym, mieszkający w bogatych dzielnicach miasta - tak znany jest przez ludzi oraz urząd. Pochodzi z Ganton, żył przez pewien czas pomiędzy członkami tamtejszego gangu. Zrobiło się o nim głośno po morderstwie, którego się dokonał - wywołał tym skandal. Ponoć działał w samoobronie i zgodnie z zeznaniami świadków uratował życie kobiecie, otrzymał on jednak karę w zawieszeniu zważając na okoliczności. Nie jest żonaty, oraz jego bratem jest Francis Freeman, gangster z ganton, również połączony z BLACK CUSTOM oraz BC SPEED LEAGUE. Brak informacji odnośnie pozostałych członków rodziny. Zajmujący się współorganizowaniem eventów masowych, można go spotkać w towarzystwie gangsterów, biznesmenów, gwiazd oraz ludzi neutralnych - ciężko określić jego przynależność do warstwy społecznej i jego wszystkie interesy w Los Santos.

Powiązania:

 • 1/4 Amateur Open
 • Race; Amateur Open
 • Lowrider Night
 • Lowrider Night Vol.2
 • BLACK CUSTOMS
 • BC SPEED LEAGUE

Reportaże na których można dostrzec czynny udział Dwayne:

 • Lowrider Night
 • 1/4 Amateur Open

Iris Vilhjalmsson

Iris Vilhjalmsson - wokalistka i założycielka zespołu Niflhel to postać o kontrowersyjnym obliczu i historii. Uwielbia wzbudzać w ludziach szok i oburzenie. Jej postawa może być odbierana wulgarnie, a wszystko przez to, że nie wstydzi się swojej seksualności i kobiecości, widać to szczególnie w brutalnych, okrytych mrokiem teledyskach, gdzie potrafi wystąpić w ekstrawaganckich strojach, budzących zdumienie, a nawet niesmak. Określa to mianem oryginalności, wyróżnieniem się z szarego tłumu.

Urodziła się w Montgomery, jednak została zabrana przez opiekę społeczną w wieku 5 lat. Parę lat później została adoptowana przez parę z Los Santos. Zdecydowali się na adopcję, gdyż nie mogli mieć własnych dzieci. Iris od samego początku sprawiała trudy wychowawcze, nie potrafiła się zaklimatyzować w obcym miejscu wśród obcych ludzi. Budził się w niej bunt, niechęć do nowych rodziców. Taka postawa doprowadziła do wymknięcia się Iris spod kontroli. Zaczęło się od niewinnych imprez przy trawce, skończyło na kilkudniowych nieobecnościach w domu po metamfetaminowym tripie. Punktem kulminacyjnym było zajście w ciążę. Finał był taki, że dziewczyna zmuszona była dokonać aborcji. Problemy z nią narastały, co wkrótce po ukończeniu pełnoletności spowodowało, że została wyrzucona w domu. W jej życiu rozpoczęła się tułaczka melinach i zarabianiem na ulicach grą na gitarze i śpiewem.

Przypadkiem poznała Adriena Roblesa, z którym ją połączyła pasja do muzyki. Razem zamierzają podbić muzyczny rynek, spełnić marzenia o majątku, sławie i o zapisaniu się w kartach historii jako legendy.

Charyzma Vilhjalmsson była jednym z głównych czynników, które wyniosły Niflhel na sam szczyt sceny muzyki alternatywnej. Obecnie jednak zespół jest nieaktywny, a informacje o obecnej sytuacji Vilhjalmsson nie są oficjalnie znane. Mówi się, że wokalistka podróżuje po Stanach Zjednoczonych. Inne spekulacje mówią też o tym, że Vilhjalmsson poddaje się obecnie odwykowi (niejednokrotnie pojawiały się doniesienia o jej uzależnieniu od narkotyków).

Adrien Robles

Adrien Robles to gitarzysta i współzałożyciel zespołu Niflhel. Nie wspomina zazwyczaj o swojej rodzinie, więc trudno jest się czegokolwiek domyślać w kwestii jego rodziców czy rodzeństwa. Można jedynie dojść do tego, że jego dzieciństwo raczej nie było usłane różami. Zrezygnował z edukacji jako nastolatek będąc zdania, że nie ma ona jakiegokolwiek sensu. Zadawał się z marginesem społecznym, sam zaczął staczać się na ten tor pełen narkotyków, alkoholu, seksu, przemocy czy agresji. Rozpoczął życie na własnych zasadach często pakując się w kłopoty, zgarniając całą masę nowych problemów i chorych przeżyć.

W wieku 16 lat zdobył swoją pierwszą gitarę – tak, dokładnie – zdobył. Ukradł ją z lokalnego lombardu, na jego szczęście nie poniósł wtedy nadwyraz większych konsekwencji. Szukał w sobie jakiejkolwiek pasji, wyszło średnio, jego pierwszy epizod z tym instrumentem skończył się tak szybko jak zaczął. Rozbił gitarę na głowie swojego starszego kolegi, który miał dawać mu lekcje gry, jak twierdzi – jego kumpel go wtedy znieważył. Rzucił muzykę, a jego życie nie miało sensu, a jemu brakowało ambicji i motywacji.

Dwa lata później postanowił zabrać się za grę na gitarze, tym razem nie musiał jej ukraść – kupił ją za niekoniecznie legalnie zarobione pieniądze. Rozpoczął naukę kompletnie sam nie mając żadnego wzoru do naśladowania. Pokochał to, od tego czasu można było nazywać to jego pasją, dodatkowo czasem sam zaczął pisać teksty różnego rodzaju, które wyrażały w większy lub mniejszy sposób jego emocje i uczucia. Mimo to nie zrezygnował z swojego totalnie pokręconego stylu życia i przez jakiś okres dzięki swoim przestępczym zagraniom nie brakowało mu pieniędzy.

W wieku 21 lat trafił do więzienia na 4 lata za udział w poważniejszej bójce z nożem w ręku, pod wpływem środków odurzających. Nie wiadomo jaki był powód jego działania. Departament policji błyskawicznie trafił na jego trop odsyłając go na tą właśnie czteroletnią odsiadkę. Po opuszczeniu krat próbował nawet legalnie pracować. Przypadkowo poznał Iris Vilhjalmsson, zaczął się wtedy bardziej angażować w muzykę.

Nie ukrywa swojego zamiłowania do narkotyków i często nawet zachęca innych do korzystania z nich. Prócz tego, że jest miłośnikiem ciężkich brzmień lubi inne klimaty - rap też trafia w jego gusta.

Aktualne losy Roblesa nie są podane do informacji publicznej. Artysta przerwał działalność muzyczną.

Tyr Lykke

Tyr Lykke to basista zespołu urodził się w Norwegii lecz zamieszkuje USA od małego. Jego rodzice postawili wszystko na jedną kartę przyjeżdżając do USA, niestety zamiast spełnić swój amerykański sen byli świadkiem amerykańskiego horroru, ich małżeństwo nie przeszło próby jaką przeszli wyjeżdżając do USA.

Najbardziej ucierpiał na tym młody Tyr który był świadkiem kłótni i niepowodzeń jego rodziców, w młodym wieku zaczął obracać się wśród nieodpowiednich ludzi jak na swój wiek, którzy mieli na jego wychowanie większy wpływ niż własna rodzina i z młodego chłopaka z ambicjami stał się zwykłym ulicznym huliganem, który nadużywał alkoholu i używek.

W trakcie demoralizacji chłopaka jego rodzice rozwiedli się co spotęgowało jego nienawiść do świata i otaczających go ludzi przez co stał się bardzo agresywny wręcz brutalny, rasistowski i egoistyczny.

W wieku 19 lat młody Lykke był już na tyle zniszczonym człowiekiem, że był zdolny do wszystkiego, był pośrednio powiązany z lokalnym gangiem motocyklowym z tego powodu też przy jednej z „rutynowych akcji” gdzie najzwyczajniej w świecie doszło do mordobicia, Lykke został złapany, reszta jego znajomych uciekła z miejsca zdarzenia – pech chciał, że policjant który go aresztował był czarnoskóry więc i policjantowi się oberwało przez co do zwykłej bijatyki na ulicy za którą dostałby kilka miesięcy dopisali mu usiłowanie zabójstwa i sumie wyrok końcowy jaki usłyszał przed sądem wynosił 7 lat.

Pobyt w więzieniu był pewnego rodzaju testem jego osobowości, zahartował się i poznał wielu ludzi – w tym Adriena dzięki któremu trafił później do Niflhel. Po wyjściu z mamra próbował stanąć na nogi i odciąć się od przeszłości zajmując się muzyką - grą na basie idąc w ślady swojego idola – Lemmyego Kilmistera. Po paru latach po wyjściu z więzienia odezwał się do niego Adrien który zaproponował mu miejsce basisty w nowo powstającym zespole Niflhel.

Razem z zespołem Lykke odniósl w 2017 roku szereg sukcesów na polu muzycznym. Wraz z osłabieniem aktywności Niflhel, Lykke zapoczątkował swoją solową karierę zapowiadając album Half way to Hell, który był promowany przez single 'Real Drunkoholic' oraz 'Gordoncare!'. Album 'Half way to Hell' ukazał się 6 listopada 2018 roku i został pozytywnie przyjęty przez krytyków, oraz słuchaczy. Pozytywny odbiór premiery albumu wzmocniła trasa koncertowa obejmująca stany Waszyngton, Oregon, San Andreas, Arizona i Nevada. W międzyczasie Lykke intensywnie udzielał się muzycznie na terenie San Andreas, jak i całego kraju. Lykke występował jako support na kilku koncertach formacji Crowbar, między innymi w San Fierro Rock Basement 13 października 2017. Aktualnie Lykke pracuje nad materiałem na drugi album długogrający pod tytułem 'Ragnarok'. Artysta wydał już dwa single zapowiadające wydawnictwo, które wykonał między innymi na imprezie premierowej najnowszej płyty ex-kolegi z zespołu, Charliego Binga. Muzycy utrzymują luźną współpracę, czego dowodzi obecność Tyra przy nagrywaniu pierwszego solowego singla Binga 'Mr Nobody'.

Od roku 2018 artysta działa pod szyldem Panthers Records. Po głośnym sukcesie drugiego solowego albumu 'Ragnarok', Lykke rozpoczął współpracę z z Creepym i Sidneyem Smithem.

Dyskografia:

Albumy z zespołem Niflhel:

 • Blood (2017)

Albumy Solowe:

 • Half way to Hell (2017)
 • Ragnarok (2018)

Charlie Bing

Charlie Bing, muzyk pochodzący z San Fierro. Jako instrumentalista zadebiutował w roku 2009 w roli perkusisty zespołu Drop A Log (groove/thrash metal), którego członkiem pozostawał do roku 2011, kiedy to nagrał płytę i odbył małą trasę koncertową po San Andreas z zespołem Tit Explosion (jazz-fusion). W roku 2015 Bing został wyrzucony z TE, a zespół jako uzasadnienie podał nieodpowiednie zachowanie perkusisty na scenie - podejrzewa się także, że bodźcem do usunięcia Binga z formacji było jego ogromne zamiłowanie do spożywania dużych ilości alkoholu. Od początku roku 2017 Bing był członkiem zespołu Niflhel. Zespół przez długi czas znajdował się w czołówce formacji tworzących scenę alternatywną Stanów Zjednoczonych, lecz po premierze pierwszego długogrającego wydawnictwa (Blood, ogromny sukces komercyjny) więź między muzykami osłabiła się. Kolejny singiel "Phoenix", którego autorem tekstu był Bing, nie powtórzył komercyjnego sukcesu wcześniejszych dokonań zespołu, co prawdopodobnie całkowicie przesądziło losy zespołu. Ostatni wspólny występ członków Niflhel miał odbyć się na End of summer festival 2017 organizowanym przez frontmankę Niflhel, Iris Vilhjalmsson. jednak nie doszło to do skutku. Bing razem z Tyrem Lykke, towarzyszył wtedy na scenie Randallowi Blackwellowi. Wiele mówiło się o powrocie Niflhel do aktywnej działalności, jednak wszelkie nadzieje były szybko gaszone przez brak potwierdzenia informacji przez członków zespołu. Po rozpadzie zespołu Bing unikał wypowiadania się w mediach i całkowicie usunął się w cień. Plotki mówiły o tym, że w tym czasie miał też mieć problemy w życiu prywatnym, co mogło być spowodowane jego alkoholizmem. Podczas nieobecności w świecie show-biznesu Bing poświęcał się pracy z młodymi muzykami w San Andreas. Organizował koncerty, darmowe warsztaty i zbiórki pieniędzy, z których środki zostały przeznaczone na rozwój młodych artystów. Na początku roku 2018 Bing powrócił na scenę z przytupem, wydając singiel zapowiadający nadejście jego solowej płyty, na której muzyk występuje jako gitarzysta i wokalista. Krążek "Mr Nobody" ukazał się 11 lutego 2018 roku i towarzyszyła mu ogromna impreza premierowa - wszystko mało miejsce w LS Theater. Koncertowi w LS Theatre towarzyszyła także zbiórka charytatywna, która zasiliła fundacje wspierające rozwój młodych artystów kwotą $250000. Charlie Bing aktywnie koncertuje utrzymując luźną współpracę z przyjacielem i ex-kolegą z zespołu, Tyrem Lykke.

Życie prywatne. Dokładna data urodzenia Binga, oraz tożsamość jego rodziców nie są znane - sam Bing zawsze unika tematu swojego wczesnego życia. Z doniesień mediów wiadome jest, że w 2017 Charlie Bing zaręczył się z Julią Smith - w tym samym roku urodziło im się pierwsze dziecko, syn James. Na przełomie roku 2017 i 2018 mówiło się o rozstaniu pary, jednak aktualnie Bing i Smith znów są widywani razem. Charlie Bing jest leczącym się alkoholikiem - angażuje się w akcje przeciwko uzależnieniom oraz wspomaga fundacje zajmujące się ofiarami przemocy domowej, oraz molestowania seksualnego.

Dyskografia:

Albumy z zespołem Niflhel:

 • Blood (2017)

Albumy Solowe:

 • Mr. Nobody (2018)

Harold Collins

Harold Collins to multiinstrumentalista, grający na gitarze rytmicznej formacji Drop A Log (2009-2013) oraz Niflhel (od 2017). Harold Collins urodził się 24 kwietnia 1990 roku w El Quebrados, w stanie San Andreas. W wieku trzech lat jego rodzice rozwiedli się, a on został pod opieką ojca, który od najmłodszych lat uczył go gry na gitarze. Gdy miał siedem lat przeprowadził się z ojcem do Fort Carson, gdzie jego ojciec związał się z wokalistką zespołu Eagle, która miała syna z poprzedniego małżeństwa z którym Harold nie doszedł do porozumienia. Collins uczęszczał do pobliskiej szkoły gdzie przez chwilę grał jako zawodnik drużyny baseballowej. Chwilę potem Harold rzucił szkołę, poza pracą zarobkową dorabiał w lokalnych zespołach. W latach dwutysięcznych zaczął interesować się muzyką rockową. Po pierwszych doświadczeniach muzycznych (m.in. gra w zespołach amatorskich, posada technika sceny przy zespole Motörhead) udało mu się znaleźć w 2009 roku etat gitarzysty w zespole Drop a Log. Po rozpadzie zespołu Drop A Log rozpoczął poszukiwania nowej kapeli, jednak słabe wyniki zniechęciły go i postanowił zawiesić swoją działalność muzyczną. Po niespełna czterech latach przerwy dołączył do zespołu za sprawą Charliego Binga, byłego perkusisty zespołu Drop A Log.

W połowie 2017 roku Collins zakończył działalność w zespole Niflhel - powodem było jego oskarżenie o morderstwo i wyrok, który nadal odsiaduje w więzieniu stanowym.

Granvile Daigneault

Lil Corleone, właściwie Granville Daigneault (ur. 9 Sierpnia 1995 w Los Santos, San Andreas) – amerykański producent muzyczny, raper, DJ i aktor. Wczesne lata: Daigneault urodził się 9 sierpnia 1995 roku w Los Santos w stanie San Andreas. Wychowywał się na jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic miasta świętych czyli Crystal Gardens. Żył samemu z matką, gdyż jego ojciec odszedł jakiś czas po jego narodzinach. Jego starsza siostra została zamordowana, gdy ten miał 7 lat. W wieku 12 lat Corleone wstąpił do miejscowego gangu. Zaczął wtedy handlować prochami i został lokalnym dillerem.

Kariera Muzyczna: Corleone od zawsze był zafascynowany muzyką. Gdy miał 8 lat uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie nauczył się podstaw. Naukę musiał zakończyć rok później, ze względu na problemy finansowe jego matki. Potem samodzielnie uczył się między innymi gry na pianinie i gitarze. Granville zawsze był fanem hip-hopu. Jego ulubionym zespołem była Three Six Mafia. Chciał spróbować swoich sił w rapie i gdy miał 14 lat zaczął już pisać teksty i tworzyć podkłady z pomocą swojego wieloletniego przyjaciela Roscoe Hamptona, który został zamordowany w 2015 roku z rąk wrogiego gangu. Drugiego maja 2011 roku miała premiera pierwszego mixtapu Granvilla – Trappin Aint Easy. W roku 2013 Roscoe dzięki pieniądzom z handlu prochami otworzył wytwórnie i nazwał ją Squirrel Broadcast Studio. Zaproponował Daigneaultowi kontrakt. Młody artysta musiał wybrać między muzyką a dillerką. Postanowił postawić wszystko na jedną kartę i wybrał muzykę. W styczniu 2015 roku wypuścił singiel ‘’Annoying’’ z jego nadchodzącej płyty ‘’Street Credit’’. Mimo zerowej promocji piosenka stała się prawdziwym hitem. Była puszczana w przeróżnych radiach, kupowano ją w ogromnej ilości na portalach typu iTunes itp. Wdał się w tym samym czasie w beef z członkiem kolektywu F.O.E Records – z Little Moneyem. Corleone wypuścił trzy dissy a Money dwa.W beef był zaangażowany nawet Big Capone – legenda rapu z Los Santos. Zwykły beef przerodził się w prawdziwą wojnę. Zdemolowano między innymi mieszkanie Little Moneya na Ganton, wywiązała się strzelanina w klubie Bahamas Mamas itd. Miesiąc później idąc za ciosem wypuścił Street Credit, który sprzedał się w ogromnym nakładzie. Jego płyta znalazła się na szczycie Bilboardu. Po śmierci Roscoe i rozpadzie SBS młody muzyk został członkiem Trippy Boyz, kolektywu założonego przez Faevvyego i Graymana. W listopadzie wypuścił z Faevvym ‘’Crystal Palace’’ i zapowiedział wspólną płytę z ‘’Narcoastronaut’’, Płyta nie została wydana przez problemy młodego rapera z prawem. W czasie jego pobytu w więzieniu odbyła się gala Los Santos Night Awards 2015 gdzie zdobył nagrodę za producenta roku. Dokument o Roscoe, w którym Corleone brał udział dostał tytuł filmu roku. Muzyk wyszedł z więzienia w listopadzie 2016 roku. W tym samym roku stworzył swoją markę odzieżową Kings & Queens, która odniosła wielki sukces. W marcu 2017 roku wydał album zatytułowany God Bless Me.

Problemy z prawem: W 2012 roku został posądzony o morderstwo członka wrogiego gangu. Sprawę umorzono kilka miesięcy później z braku dowodów. Na początku 2014 roku odbył prace społeczne za uderzenie w twarz prostytutki. Po śmierci Roscoe muzyk popadł w depresje i uzależnił się od opioidów. Wydał swoje wszystkie oszczędności na narkotyki. W jednej chwili stracił wszystko co miał. Wylądował na półrocznym odwyku, po którym wstąpił do Trippy Boyz. W styczniu 2016 roku, został skazany na 11 miesięcy więzienia za posiadanie kokainy i broni palnej. W kwietniu 2017 roku został złapany w Atlancie za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków. Wyszedł z aresztu za kaucją.

Dyskografia:

Mixtape’y:

 • Trappin Aint Easy (2011)

Albumy Solowe:

 • Street Credit (2015)
 • God Bless Me (2017)

Lenard Ronley

Lenard Creepy Ronley amerykański raper i przedsiębiorca urodzony w Los Santos. Zyskał rozgłos już na początku swojej kariery, gdy udostępnił utwór I'm Lunatic, a późniejszy singiel Insomnia Killer pojawił się na szczycie Billboard Hot 100. Został zauważony przez wytwórnię Panthers Records z którą podpisał swój pierwszy kontrakt. Od młodzieńczych lat wysyłany był na wizyty u psychiatry, co w przyszłosci przyczyniło się do uniknięcia poważnych wyroków, zamiast nich umieszczany był w zakładzie psychiatrycznym. Mimo często wręcz niesmacznych i przepełnionych brutalnością tekstów, prócz krytyki oburzonych osób artysta ma niemałą rzeszę fanów. Jego pierwszy album studyjny "Sickness of my mind"(2013) zadebiutował na 3 miejscu listy Billboard 200. Pierwsze większe koncerty odbywał wraz z Laura "Shandy" Octavez z którą przyjaźnił się od młodych lat. W 2015 roku wydał swój drugi album zatytułowany "Bloody World" spod szyldu wytwórni Eeast Beach Records, co również okazało się sukcesem. Pod koniec tego samego roku wraz z Shandy oraz zarządem federacji VIKING MMA stworzył markę odzieżową Lunatic wear, którą promowali głównie znani zawodnicy owej federacji oraz inni cenieni sportowcy. W swojej karierze współpracował z innymi rozpoznawalnymi artystami, którzy pochodzą z Los Santos. Ma wspólne utwory z m.in Flanky, Drank Tank, Feavvy, Ronnie Go Hard, Crayze Trayze, Dave Anselmo. Mimo aspołecznych treści w swojej muzyce, uplasował się w pierwszej trójce w głosowaniu na nagrodę publiczności podczas corocznej gali organizowanej przez Los Santos.

Klipy:

 • Brutalized
 • Viva Creepy
 • Raw Talent
 • Heart attack feat, Feavvy, Crayze Trayze
 • Insomnia Killer
 • Loonie Legends
 • THE CITY feat XXX
 • Gravedigger
 • LSick cypher#1 feat Lil Gucci, XXX, Sidney Smith

Miguel Palama Jr

Migeul Palama Jr (ur. 25 maja 1990 w Hawanie na Kubie) - amerykański baseballista kubańskiego pochodzenia, występujący na pozycji łapacza w Los Santos Corkers.

W czerwcu 2009 został wybrany w 27. rundzie draftu przez Boston Red Sox, jednak nie podpisał kontraktu z organizacją tego klubu, gdyż zdecydował się podjąć studia na University of Miami, gdzie w latach 2010-2012 grał w drużynie uniwersyteckiej Miami Hurricanes. W 2011 był w składzie uczelnianej reprezentacji Stanów Zjednoczonych Ameryki.

W grudniu 2015 prozpoczął współpracę w Los Santos Corkers. 20 czerwca 2016 roku w wygranym przez Corkers 16-6 meczu z Milwaukee Brewers na Miller Park, zdobył trzy home runy i ustanowił rekord kariery zaliczając 8 RBI. W sierpniu 2016 po raz pierwszy wystąpił w Meczu Gwiazd. 8 października 2016 w spotkaniu z San Diego Padres na Corkers Stadium zaliczył pięć odbić na pięć podejść. Został trzecim łapaczem w historii MLB, który zaliczył przynajmniej 5 uderzeń z trzema home runami i drugim łapaczem w historii klubu, który w jednym meczy zdobył trzy home runy.

Jimmy Wilcox

Jimmy Wilcox - trzydziestoletni mężczyzna pochodzący z kwitnącego Los Santos, w którym ukończył akademie fotografii z przyzwoitym wynikiem. Zajmuje się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej jaką jest sklep fotograficzny oraz studio fotograficzne. Często pojawia się na wszelakich wykładach związanych z fotografią jako uczestnik a nawet promotor. Jimmy jest bardzo charyzmatyczną osobą, która stawia wszystko na jakość i profesjonalizm.

Veronica Stiles

Veronica Stiles - 31 letnia reżyser, pochodząca z Los Santos, o której do niedawna nikt nie słyszał a po dziś dzień mało o niej wiadomo. Wiele natomiast krąży plotek o jej dawnym szalonym życiu w Las Venturas i powrocie do Santos w styczniu 2017 roku. Wtedy też w internecie coraz to częściej słyszano o postaci działającej pod pseudonimem 'Versace', pierwszy raz zaraz po premierze 'Welcome to Los Santos' dla wtedy jeszcze mało znanego- LD. Coraz to nowe kontrakty zapewniły jej w przeciągu miesiąca dość niewyobrażalną sławę, już dziś wiadomo o współpracy z takimi postaciami jak LD, Owen Knight, Keith Perry, Lil Corleone, Cassie Gallegos, Corry Tarkington czy z samym LSPD, 1-8-7 Combat Club i Black Custom.

Charlotte Carpentier

Charlotte Carpentier jest młodą piosenkarką, która występuje pod pseudonimem scenicznym „CHIENNE”. W młodym wieku zajęła rozwijać swoje hobby, którym w tamtych czasach był wizaż oraz projektowanie mody – z czasem jednak odkryła swoje zamiłowanie do muzyki, którą zresztą zaczęła tworzyć. Swoje otoczenie zawsze była w stanie zaskoczyć nietuzinkowym ubiorem czy tekstem piosenek, w których nie boi dotykać się tematów tabu. Swoją charyzmatyczną osobowość wykorzystuje do przywłaszczania sobie sympatii innych osób; w szczególności tych, co znaczą coś więcej w mieście pod znakiem Vinewood. Zaangażowana w politykę, wspiera przy tym między innymi środowiska LGBTQ+ i mniejszości rasowych, których temat zdarza się używać w swojej muzyce. Wielu mogłoby nazwać kobietę skandalistką, jako że ta nie boi się wyrażać swojego zdania w żadnym aspekcie życia, jak i zdarza się jej generalnie zszokować otoczenie.

Charlotte Carpentier przyszła na świat jako jedyne dziecko pary, którą stanowiła Aurora, psycholożka osób publicznych oraz Joenel, muzyk. Można rzec, że nie różniła się niczym od innych dzieci – była bardzo nieposłuszna, nie lubiła słuchać kazań swoich rodziców, jak i kierowała się własnymi ścieżkami w życiu, które uznawała za słuszne. W młodym wieku sama decydowała o swoim losie w większości przypadków, co usamodzielniło ją w dorosłym życiu.

Po zakończeniu nauki zaczęła rozwijać swoją pasję, zaczęła projektować stroje i sprzedawać je słynnym odtwórcom celebrytów z Las Venturas, gdyż tym najbardziej przypadły do gustu kreacje panny Carpentier. Punktem zapalnym w muzycznej części życia Charli był występ w teatrze, do którego doszło z całkowitego przypadku – CHIENNE w ostatniej chwili zastąpiła śpiewaczkę, która nie mogła przybyć na występ ze względu problemów zdrowotnych. Młoda piosenkarka uraczyła publiczność utworem „Why Don’t You Do Right?”, który niegdyś śpiewała znana postać fikcyna Jessici Rabbit. Finalnie przedstawienie okazało się sukcesem, szczególnie dla Charlotte, która otrzymała wizytówkę od managera gwiazd, który przybył do teatru w poszukiwaniu talentu… aktorskiego. Zainspirowana oklaskami Carpentier rozpoczęła współpracę z mężczyzną, zaczynając nagrywać demówki i wrzucać je na YouTube czy Tumblr, aby zyskać nieco rozpoznawalności i przyciągnąć do siebie publikę, która zacznie sympatyzować z jej twórczością. Jak każda początkująca gwiazda chciała zatrząść show-biznesem, jak i plotkarską częścią Internetu – wykorzystać do tego pragnęła rzecz jasna swą charyzmę i talent.

Travis Saggaz

Travis Saggaz, młody raper i producent muzyczny, marzyciel cały czas dążący do celu. Urodził się 8 kwietnia 1998 roku w Tupelo, wraz z matką przeprowadził się do Los Santos w wieku 11 lat. Muzyką pasjonował się już od dziecka, tworzył amatorskie kawałki, których nigdy nie wypuścił. Marzył, żeby kiedyś wzbić się na sam szczyt i zostać jedną z największych gwiazd muzyki. Wcześniej zajmował się rozprowadzaniem narkotyków, dzięki czemu zarabiał własne pieniądze, które pomagały mu rozwijać swoją pasje. Został zauważony przez Craig Harris, właściciela wytwórni Get Money Entertainment z którą podpisał kontrakt. Utwór "The End" wykonany razem z raperem Meadows wygrał debiutancką listę przebojów radia Bounce FM; LS Charts. Od 8 sierpnia 2017 roku nie jest już członkiem GME, wytwórnia została zamknięta. Pod jej szyldem wydał tylko jeden utwór. 11 sierpnia 2017 roku podpisał kontrakt z największą wytwórnią, Trippy Boyz Entertainment. 13 października 2017 roku wydał swój pierwszy legalny album "My Own Lane".

Dyskografia:

Albumy Solowe:

 • My Own Lane (2017)

Yeves Barnes

Yeves Barnes (ur. 17 kwietnia 1998 roku w Atlancie), amerykański raper, producent muzyczny i przedsiębiorca.

Przeprowadził się wraz z rodziną do Los Santos, w celu ustatkowania się jego rodziny. Raper od dziecka starał się wybić na wielkiej scenie muzycznej, lecz nie powiodły się jego plany ze śmiercią znanego rapera Lil Murda. Yeves jest przyrodnim bratem Lil Murda i razem spędzali czas dzieciństwa i tak samo razem zarazili się rapem. W wieku 17 lat miał przyjemność bycia hypemanem na jednym z koncertów swojego brata Stanley'a. Po śmierci brata wrócił do Atlanty i tam próbował stawiać kroki w rapie, jednak nic z tego nie wyszło i ponownie wrócił do Los Santos, kontynuując swoją karierę. 19 czerwca 2017 roku wydał swój pierwszy debiutancki album ,,TrapWorld", który cieszył się dość dużą popularnością, dzięki czemu raper stał się coraz bardziej rozpoznawalny w mieście. 7 czerwca 2017 roku, raper nagrał wspólny kawałek z Aposem ,,Fantastic", atakował w nim ekipę z Full Clip Recordz i rapera Dex'a, co w późniejszym czasie zaowocowało beefem z Dex'em, który finalnie wygrał Yeves wydając jeden diss, na który Dex nawet nie odpowiedział. W dniu wydania dissu na rapera, Yeves spowodował wypadek, jego pojazd spłoną doszczętnie raniąc jednego z oficerów LSPD - raper trafił do więzienia na rok czasu, jednak wyszedł już na drugi dzień za sprawą kaucji.

15 lipca 2017 roku raper podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną Get Money Entertainment, zostając jednym z czołowych raperów w owej wytwórni. Tego samego dnia, gdy raper podpisał kontrakt z wytwórnią wydał swój pierwszy kawałek który zapowiadał nową płytę rapera ,,Ca$h for Ca$h", mowa tutaj o kawałku Wyatt Wiggins, który w dość krótkim czasie otrzymał miano złotej płyty i był trzecim najbardziej popularnym kawałkiem w całych Stanach Zjednoczonych. Ostatniego dnia lipca światło dzienne ujrzał krążek artysty i również on dostał miano złotej płyty. Na płycie gościli tacy raperzy jak Apos, Wyclef Wiggins czy $VCDE, na jednym z kawałków można usłyszeć zaczepki w stronę rapera Kelly, który kilka dni wcześniej również zaczepiał Yevesa, w późniejszym czasie zaowocowało to beefem między raperami, który finalnie wygrał Yeves, wydając kawałek Fangs oraz White Nyggas. W ostatnim dissie raper zakończył temat z Kelly'm i o dziwo zaczął najeżdżać na wytwórnie w której wydawał swoje materiały, jednoznacznie pokazywało to że raper zakończył współprace z Get Money Entertainment. 9 lipca 2017 roku Yeves podpisał kontrakt z gigantem w całym stanie San Andreas, a mowa tutaj jest o Trippy Boyz Entertainment, ową wytwórnie prowadzi znany raper Faevvy aka Double V. 30 sierpnia 2017 roku raper wydał wspólny kawałek z Pretty Yale, kawałek zapowiadał ich wspólną płytę ,,Banned From TV". 10 września raper zagrał koncert na największym festiwalu w Los Santos, mowa tutaj o END OF SUMMER FESTIVAL.

Raper jest inicjatorem wydarzenia Santos Freestyle Battle, które daje okazję wybić się młodym adeptom tego gatunku muzycznego.

Dyskografia:

Albumy Solowe:

 • TrapWorld EP (2017)
 • Ca$h for Ca$h (2017)

Nikky Palmer

NikkyP, a właściwie Nikky Palmer urodzona pierwszego kwietnia tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego szóstego roku (1.04.1996) na wyspie New Providence jednej z większych wysp archipelagu Bahamów w głównym mieście i stolicy kraju – Nassau.

Początki Palmer zapowiadały się na jedne z lepszych debiutów w świecie show biznesu w Santos, pierwsze cztery utwory przyniosły wokalistce z Bahamów nie tylko rozgłos, ale również chlubą sławę. W trakcie kariery na przełomie kwietnia Nikky nagle opuściła Los Santos, odcinając się od branży muzycznej. powróciła pod koniec czerwca, jednakże jej kariera nie była już tak malowana jak wcześniej. Palmer przez swoją nieobecność w branży straciła kontrakt z West Broadway Pictures, zapowiadany pierwszy album piosenkarki "Daily Routine" - nie ujrzał światła dziennego i prace nad nim zostały wstrzymane. Po powrocie do tłumnego Santos Nikky wypuściła do sieci trzy kolejne utwory, które nie spotkały się z dobrym odbiorem słuchaczy zważywszy na artykuły Bounce FM na temat Palmer. Wzięła udział w Gali Rozdania Nagród wręczając topowym artystom nagrody. Nawet tam piosenkarka spotkała się z awersją do jej osoby i przeróżnymi wyzwiskami. Pretty Yale przy odbiorze nagrody wygłosił przemówienie niszcząc Palmer swoją ripostą. W trudnych chwilach wokalistkę wspierał znany z branży muzycznej Randall Blackwell, rockmen działający wcześniej w zespole The Roasters, od niedawna solowy artysta rockowy. W kolejnych miesiącach w wielkim mieście wokalistka nagrała kilka kolejnych numerów między innymi z Amy Dumas - utwór Instruction, oraz Love Me gościnnie w utworze Amy. Ponadto pojawiła się na bilboardzie w reklamie Woodland Nutrient, oraz zmieniła dotychczasowe miejsce zamieszkania. Wystąpiła również w reklamie dla Kings&Queens, nieco później nawiązała współpracę nad utworem "Lock Arff" z James'Madd/Hop' Hopkins. W między czasie zmieniła miejsca zamieszkania z El Corony na East Beach. Mimo wielu kontrowersyjnych zachowań ze strony wokalistki i niechlubnych artykułów na jej temat, kobieta pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych żeńskich person z Branży Rozrywkowej w Los Santos.

Faina Yevdokimova

Faina Yevdokimova - 24-letnia amerykanka pochodzenia rosyjskiego urodzona w Los Santos. Współwłaścicielka siłowni TFC oraz federacji mieszanych sztuk walk Los Santos Fighting Championship wraz z Vladimir'em Holotkinov. Swoją przygodę ze sztukami walk rozpoczęła w okresie szkolnym, kiedy to uczęszczała do college'u. Tam trenowała kickboxing w szkolnym klubie, miała również przyjemność wziąć udział w kilku amatorskich galach, w których odnosiła mniejsze i większe sukcesy. Zamiłowanie do sportu przerwała kontuzja więzadła pobocznego strzałkowego w stawie kolanowym, co spowodowało odsunięciem Faina'y od codziennego stylu życia. W czasie rehabilitacji zatrudniła się do firmy logistycznej Delivery Systems, gdzie pełniła funkcję kierownika, miała przyjemność pracować również w kadrach. Praca na tak ważnym stanowisku pomogła jej w osiągnięciu swojego celu i rozwijania własnych przedsiębiorstw. W chwili obecnej ma podpisany kontrakt z ERIS, PROlaps, SPRUNK, Paradis, LUNATIC WEAR, BLACK CUSTOM. W ostatnim czasie po konsultacji z pracownikami działu rehabilitacji w All Saints General Hospital kobieta dowiedziała się, że może wrócić do treningów i walk. Swoje działania prezentuje w głównej mierze na swoim facebook'owym profilu.

Memphis Stokes

Memphis Tyreke PRETTY YALE Stokes - amerykański raper i projektant mody, urodzony 18 stycznia 1997 roku. Wychowany w Las Venturas. Swoją przygodę z rapem zaczął w 2013 roku. Wydał też wtedy 2 mixtape. Wyjechał do Los Santos, gdzie kontynuował wciąż swoją karierę. W 2015 roku został zauważony przez Faevvyego znanego też jako DOUBLE V i Kellza, został członkiem Trippy Boyz Gang. We wrześniu 2015 podpisał kontrakt z Trippy Boyz Entertianment. Jego sława wzrosła wraz z beefem z raperem Doggym oraz szykanowaniem piosenkarki Meggie. W grudniu opublikował ówczesny hit - Man Down, z nieznanym raperem Trae Purple Kidd na featuringu oraz Lil Corleone na bicie. Rozpoczął też wtedy beef z wschodzącą gwiazdu rapu - Rickym Littlefieldem. W końcu doszło do dissu ze strony Yale. Ricky odpowiedział po 8 godzinach, a Memphis godzinę później wrzucił freestyle, który zakończył beef wygraną Stokesa. 21 grudnia wydał debiutancki album studyjny Yaleworld. Po maju 2016 roku słuch o nim zaginął. Ponoć przeprowadził się z dziewczyną do stanu Tennessee. Jednakże stał się ostatnio bardziej aktywny na mediach społecznościowych i zapowiedział wielki powrót. Jest znany ze swojego uzależnienia od kokainy oraz strachu przed ciemnościami. Ponoć zasypia tylko gdy światła w całym domu się świecą.

Dyskografia:

Albumy Solowe:

 • Yaleworld (2015)
 • Yaleworld 2 (2017)


Zobacz też

Więcej informacji - [1] Noah Mills
Więcej informacji - [2] Iris Vilhjalmssons
Więcej informacji - [3] Adrien Robles
Więcej informacji - [4] Tyr Lykke
Więcej informacji - [5] Charlie Bing
Więcej informacji - [6] Harold Collins
Więcej informacji - [7] Granvile Daigneault
Więcej informacji - [8] Lenard Ronley
Więcej informacji - [9] Miguel Palama Jr
Więcej informacji - [10] Jimmy Wilcox
Więcej informacji - [11] Veronica Stiles
Więcej informacji - [12] Charlotte Carpentier
Więcej informacji - [13] Travis Saggaz
Więcej informacji - [14] Yeves Barnes
Więcej informacji - [15] Nikky Palmer
Więcej informacji - [16] Faina Yevdokimova
Więcej informacji - [17] Memphis Stokes