Branża rozrywkowa

Z Wikipedia Los Santos Roleplay
Skocz do: nawigacja, szukaj

Branża rozrywkowa - to świetne miejsce do gry, to tutaj możesz oderwać się od serwerowej szarej rzeczywistości i rutyny. Od tej chwili możesz stworzyć wyjątkową postać i gołym okiem wyróżniać się w tłumie. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności. Pamiętaj, że dobry plan na swoją rozgrywkę to klucz do sukcesu. Zero ograniczeń, to tutaj możesz wszystko, a co najlepsze – to właśnie od Ciebie zależy jak wykorzystasz te przywileje.

Zostań prawdziwym celebrytą - możesz wcielić się w rolę gwiazdy obojętnie której sfery! CEO wytwórni, znany biznesmen, menadżer, artysta, modelka, reżyser, sportowiec, pisarz – zostań kimkolwiek chcesz! Zarabiaj potężne sumy, bierz udział w galach rozdania nagród, zdobywaj wyróżnienia, stwórz prawdziwą elitę składającą się z samych znanych person! Ludzie będą gotów zrobić wszystko, by obracać się w waszym towarzystwie, fani znajdą was wszędzie, by dostać upragniony autograf!

Coś więcej na temat Branży rozrywkowej [LS-RP.net]

1. Do kogo skierowana jest branża rozrywkowa, kto ją tworzy?


Branżę rozrywkową tworzą przede wszystkim gracze, którzy ciągle się w nią angażują i swoimi staraniami sprawiają, że ta jest jeszcze lepsza. Wasze wytwórnie czy wydawnictwa powinny składać się z większej ilości osób, które lubią czasem pograć w swoim gronie, a nie z jednego artysty, który jest jednocześnie CEO i wchodzi do rozgrywki raz na jakiś czas, by pojeździć swoim super sportowym samochodem po mieście, bo to się mija z celem.

Opiekunowie branży rozrywkowej (quietriot) służą pomocą w organizowaniu różnych wydarzeń – mniejszych, bądź większych, w rożnych odstępach czasowych. Administracja otwarta jest na kontakt. To właśnie do tych osób możecie kierować się z kompletnie wszystkim – pomysłami na większe eventy, planami na skandale z udziałem waszych postaci, prośbami, propozycjami itd.

Opiekunami branży rozrywkowej oraz strefy cywilnej, jako Mali Gamemasterzy, są:

  • quietriot (odgrywanie postaci fabularnych, opiekun branży rozrywkowej)
  • Trefix (odgrywanie postaci fabularnych, nadzorowanie strefy cywilnej)


2. Wpływ dziennikarzy, reportów, paparazzi na kreowanie branży rozrywkowej

Postacie typu paparazzi, reporterzy, dziennikarze odgrywają bardzo ważną rolę w branży i mogą liczyć na wszelką pomoc w realizowaniu swoich założeń ze strony opiekuna branży rozrywkowej. Postacie te tworzą tło showbiznesu, bez którego niemożliwe jest kreowanie kontrowersyjnych sytuacji, czy po prostu utrwalanie tego, co aktualnie dzieje się w branży. Świetnymi przykładami na których można wzorować się tworząc postać reportera/dziennikarza itp. są działania użytkowników alexbobi, którego postać na początku swojej działalności prężnie relacjonowała sytuację branży rozrywkoej oraz lecik, którego postać prowadziła prestiżowy talk-show z udziałem gwiazd będących aktualnie na topie. Istotną inspiracją dla kreowania postaci dziennikarza mogą być też działania użytkownika Czosnuś.


3. Prowadzenie postaci; jej promowanie. Ważne aspekty przy nakręcaniu rozgrywki

W branży rozrywkowej może zagrać każdy. Najważniejsza jest kreatywność. Administracja stawia przede wszystkim na grę IC, promuj się, działaj, a na pewno każdy Cię zauważy. Staraj się, by jakość prezentowanych przez Ciebie materiałów była jak najwyższa, musisz się dobrze zaprezentować, bo inaczej nikt nie weźmie Cię na poważnie.

Sławę zdobywaj stopniowo – średnio to wygląda, gdy ktoś dostaje się do danego labelu drogą OOC i od początku zgrywa wielką gwiazdę co nie ma pokrycia w rzeczywistości, bo nikt takiej osoby po prostu nie rozpoznaje.

Zacznij od zera, wtedy rozgrywka jest naprawdę przyjemniejsza, a wy dodatkowo możecie cieszyć się dobrymi zarobkami i wzrastającym z dnia na dzień kręgiem waszych fanów. Wybij się z podziemia – zostań zauważony albo wyślij swoje demo do dobrej wytwórni, która może być zainteresowana Twoją personą. To tylko jedne z licznych przykładów.

_______________________________________

Więcej informacji – [1] Branża rozrywkowa, krok po kroku w tworzeniu postaci własnego celebryty.
Więcej informacji - [2] Kim jest Mały Gamemaster?